ACİL MOTO KURYE

İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet vermekte olan acil moto kurye hizmetimiz başlamıştır. Sizler için uygun fiyat hızlı teslimat ve güvenilir kurye hizmetini sunuyoruz. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Acil Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye hizmeti fiyatları belirlenirken mesafe oldukça önemlidir. Bu nedenle tekbir fiyat vermek imkansızdır. Taşınacak paketin ağırlığı gideceği mesafe günün saatine göre taşıma ücretlerinde değişiklik olmaktadır. Günlük düzenli belli bir sayının üzerinde teslimat isteyen kurumsal firmalara özel indirimli fiyat uygulamamız bulunmaktadır.Müşteri iletişim merkezini arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Toplu Ürün Teslimatı Hizmeti

Bazı kurumsal işletmeler istanbul içi ürünlerini günlük sipariş sayısı kadar teslim etmektedirler. Özellikle boyut olarak küçük ürünlerde taşıma kapasitemiz 100 parça adete kadar çıkmaktadır. Klasik kargo firmalarında bu ürünler istanbul içinde günlerce sürmektedir. Moto kurye firmamız aynı gün içersinde yüzlerce ürünü adrese teslim etme kapasitesine sahiptir. Müşterilerine direk anında teslimat hizmeti vermek isteyen işletmeler için çözüm üretmekteyiz.

Periyodik Bakımın ve Moto Kurye Hizmetine Etkisi

Taşıma firmalarının karşılaştığı en önemli sorun teknik aksaklıklar nedeniyle kargo teslimatlarında yaşanan gecikmelerdir. İstanbul gibi mega bir şehirde teknik aksaklıklar teslimatların sekteye uğramasına neden olur.Bu nedenle tüm motorsikletlerimiz düzenli olarak her hafta tam bakım ve temizlikten geçirilir. Düzenli bakım ve onarım sayesinde yıllık arıza sayısı motorsiklet başına bir arızayı geçmez.Her on kurye için bir yedek kurye bulundurduğumuz için de acil durumlarda yolda kalan teslimatlar zaman kaybettirilmeden adresine teslim edilir.