İstanbul Acil Moto Kurye Hizmeti

Günümüzde lojistik sektörünün en önemli hizmet sektörü teslimat süresinin kısaltılmasıdır.Ulaşım ağlarının gelişmesine rağmen şehir içi ulaşımda toplu taşıma dışındaki ulaşım sistemleri oldukça yavaş kalmaktadır. Büyük kargo firmalarının teslim araçlarının yoğun trafikte ağır ilerlemesi yakıt tüketimini arttırmakta maliyetler yükselmektedir.Bu durumda hızlı teslimat için en doğru çözüm moto kurye hizmeti olmaktadır.

Moto Kurye Avantajları

Öncelikle diğer teslimat sistemlerinden hızlıdır. Acil teslim edilmesi gereken ürünlerde alternatifi yoktur.Özellikle ilaç teslimatlarında olmazsa olmazdır. Yemek şirketlcri, marketller, kuyumcular, sanayiciler bu hizmeti sıklıkla kullanmaktadır.

Moto Kurye Güvenlidir

Moto kuryede ürün bir noktadan başka bir noktaya taşınırken el değiştirmez ve başka ürün eklenmez yani sadece sizin ürününüzü taşınız bu nedenle kaybolma, çalınma. deforme olmaz. Bu özelliği nedeniyle kıymetli eşya , değerli evrak, gizliliğe önem verilen ürün taşınmasında oldukça pratiktir.

Moto Kurye Hızlıdır

Moto kurye en önemli özelliği ürün tesliminin aynı gün içinde yapılmasıdır. Şehir içinde teslim süreleri bir saatin altına düştüğü durumlar gerçekleşmektedir. Hızlı olmasının yanı sıra güvenlik üst seviyededir. Ürünü teslim ettiğiniz kurye direk üründen sorumlu kişidir ve alınan noktadan teslim edilen noktaya kadar kargonuza başka kimse dokunamaz.Telimat sadece belirttiğiniz adresteki belirttiğiniz kişiye teslim edildiği için en değerli eşyaları bile moto kurye ile yollayabilirsiniz.

Bizimle Çalışmanın Avantajları

Öncelikle sektörde 15 yılı aşkın süredir deneyim sahibi ekibimiz hizmet vermektedir. Sıfır hata ve tam zamanında teslim prensibiyle çalışırız. Tüm kuryelerimiz önce güvenlik kuralından kesinlikle vazgeçmezler.Trafik kurallarına kati kesin uyulur .Trafik kurallarına uyarak daha hızlı adrese ulaşacağını bilen ekip elemanlarıyla çalışırız.Gizlilik sizin için olduğu kadar bizim içinde önemlidir. Kargolarınız %100 gizlilik prensibi ile taşınır. Şehir içi ve şehirler arası kargo taşıma kurallarına harfiyen uyulur. Motor arızaları ve teknik aksaklıklarda sahada kargoyu teslimata götürecek yedek sürücülerimiz daima bulundurmaktayız.